Gim bojszowy

gminne gimnazjum w bojszowach

Off 146
gminne gimnazjum w bojszowach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_urlop17.jpgGdy za oknem nieustanna szaruga, a w mieszkaniu trzeba odkręcać kaloryfery, nierzadko dopada nas jesienna chandra. I nie zawsze kubek gorącej herbaty z miodem i cytryną, aromatyczne ciasto, ciepły koc oraz dobra książka wystarczą, żeby poprawić nam nastrój. A może tak ruszyć gdzieś przed siebie w poszukiwaniu słonecznych promieni? Jeśli tylko możemy, to z całą pewnością warto!
Co oferuje zimowo- jesienna turystyka? Oczywiście godne uwagi są foldery reklamujące wypoczynek w ciepłych krajach, choćby w basenie Morza Śródziemnego. Śródziemnomorska turystyka święci triumfy nie tylko w sezonie letnim, ale właśnie i teraz. Nie dziwi to, gdyż na południu Europy oraz na północnym wybrzeżu Afryki pogoda dopisuje. Jest łagodniej niż w lipcu, czy sierpniu, ale nadal słońce rozpieszcza hojnie promieniami, a woda zachęca do zanurzenia się.
Ucieknijmy więc od naszej polskiej jesiennej słoty! Zapomnijmy o nieustannie padającym deszczu, wietrze, krótkich, ciemnych dniach, i ruszmy  zdecydowanie na południe.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem

    Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem to równocześnie skuteczna terapia wodą, słońcem i otaczającą nas zewsząd zielenią. Bory Tucholskie zyskały na popularności w ostatnich latach chociaż dla osób mieszkających w okolicy od zawsze były pięknym i wartym odwiedzenia miejscem, powszechnie znanym lokalsom, a docenionym przez resztę Polski nieco później. Kaszuby to część Polski do której zwykle…

  • Hotele w Gdańsku

    Gdzie wybrać się na wakacje? Przed tym dylematem staje wielu z nas, kiedy dni stają się cieplejsze i już zaczynamy myśleć o urlopie. Warto odpowiednio wcześniej zabrać się za przygotowania do wypoczynku. Oferta biur podróży i pensjonatów jest duża, ale jeśli nie zarezerwujemy miejsca odpowiednio wcześniej, może się okazać, że najciekawsze i najbardziej kuszące oferty…