Bojszowy gimnazjum

Obozy młodzieżowe – Ostrów Wielkopolski

Off 175
Obozy młodzieżowe – Ostrów Wielkopolski
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

obozy młodzieżowe (3)Zalety obozów młodzieżowych
Koniec roku szkolnego zbliża się nieubłaganie przyprawiając rodziców, kolejny raz, o dylematy związane z zapewnieniem dziecku atrakcyjnych wakacji. A wyzwanie jest całkiem spore. Dwa miesiące wakacji, w czasie których na pierwszym miejscu pozostaje zapewnienie opieki, atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego i nie- zbankrutowania finansowo… Rodzice muszą się nagłowić. Jednym z pomysłów na około dwa tygodnie mogą być obozy młodzieżowe. Korzyści z posłania dziecka na obóz jest naprawdę sporo.

Po pierwsze zapewniona opieka. „Dzieci” na obozach młodzieżowych mają zapewnioną opiekę dorosłych wychowawców przez 24 godziny na dobę. Do tego całodzienne wyżywienie, zgodne z normami żywienia dzieci i młodzieży.

Po drugie, na obozach dzieci się nie nudzą! Atrakcje, baseny (lub plaża), liczne wyjazdy, zwiedzanie, dyskoteki czy ogniska, i mnóstwo innych atrakcji, dzięki którym pobyt dziecka jest pełen wrażeń.

Po trzecie samodzielność. Dzieci, które jeżdżą na obozy młodzieżowe stają się bardziej samodzielne, odpowiedzialne (nie tylko za pilnowanie swoich rzeczy, ale także na przykład za czystość w pokoju) i zdyscyplinowane. To sprawia, że po powrocie z obozu możemy nie poznać naszej pociechy.

Wskazane trzy najważniejsze zalety wynikające z wyjazdu dziecka na obóz młodzieżowy to zaledwie początek. Jest ich bowiem znacznie więcej, zatem rozważając tegoroczne wakacje rozważmy tą opcję.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • O czym pamiętać, chodząc po górach?

    Dzisiaj turystyka górska jest coraz popularniejsza. Niestety wielu turystów nie przestrzega zasad obowiązujących na szlakach, co prowadzi do stopniowego niszczenia ekosystemów górskich oraz wielu wypadków. A zatem przede wszystkim idąc w góry należy się odpowiednio ubrać- założyć górskie, porządne buty z cholewą, wygodny strój „na cebulkę” oraz zabrać ze sobą kurtkę przeciwdeszczową. Należy także spakować…

  • Ekstremalna trasa w Hiszpanii

    Jest pewne miejsce w Hiszpanii bardzo często odwiedzane przez miłośników mocnych wrażeń. Jest to położona w południowej części kraju basków trasa El Caminito del Ray- Droga królów.Biegnąca wzdłuż przepaści wąska ścieżka została zbudowana około trzysta lat temu. Służyła robotnikom, którzy transportowali tamtędy materiały do budowanie w okolicy tamy. Po ukończeniu budowy Droga Królów została zamknięta…