Gminne gimnazjum w bojszowach

Loty z Gdańska

Off 70
Loty z Gdańska
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Loty z Gdańska

W dzisiejszych czasach, wraz rozwojem technologii, jeśli chodzi o transport, podróże są bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Sprzyjają temu również warunki polityczne, bo bez problemu (i bez wiz) możemy udać się do dowolnego miejsca w Europie. A ci, którym nie szkoda zachodu – mogą latać i po całym świecie. Już od kilkudziesięciu złotych w kilka godzin dotrzemy do wielu miast europejskich – i co roku lotniska w Polsce dbają o to, aby liczba państw, do których polecimy bez przesiadek, zwiększała się.
Jak i gdzie latać z Gdańska? Na to pytanie odpowiem w poniższym artykule.

Loty z Gdańska: jedynym lotniskiem, mieszczącym się w okolicach Trójmiasta, jest lotnisko imienia Lecha Wałęsy w Gdańsku-Rębiechowie. Najwięcej samolotów odlatuje z gdańskiego lotniska do Wielkiej Brytanii, jako iż jest to popularna destynacja Polaków. Jest połączenie z lotniskiem w Londynie, Liverpoolu, Manchesterze, Birmingham, Glasgow, Edinburgh, Leeds, Newcastle, Dublinie czy Belfaście. Z sąsiadujących z Polską krajów, polecieć bezpośrednio możemy do Wilna (a trochę dalej – do Rygi), Kijowa i licznych niemieckich miast. Wybierając się dalej na północ, wybieramy między lotem na Islandię, do Norwegii, Szwecji, Danii oraz Finlandii. Jest też oczywiście połączenie z Francją, Holandią i Brukselą, dla tych, preferujących zachód Europy. A dla fanów ciepłych krajów, warto polecieć do Hiszpanii (Barcelona i sezonowe połączenie z Alicante), Portugalii, Włoch, Grecji bądź na Maltę. Z bardziej egzotycznych destynacji, możemy polecieć do Izraela lub Turcji.

Nowoczesne gdańskie lotnisko dysponuje zatem szeroką ofertą, a nawet jeśli nie oferuje przelotu do wybranego przez nas kraju, połączone jest liniami lotniczymi z lotniskami w Warszawie, Radomiu, Wrocławiu i w Krakowie, dzięki czemu podróż z Polski jest możliwa w różne zakątki świata.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Kwatery Miedzyzdroje

    Wszyscy wiemy, że większość kwater noclegowych należy do dwóch grup: baz całorocznych oraz baz sezonowych. Nieznany nam jest jednak inny podział, równie często stosowany. On natomiast wyróżnia bazy otwarte i bazy zamknięte. A czym one od siebie się różnią? Z baz noclegowych otwartych sami dość regularnie korzystamy. Należą do nich bowiem wszystkie te ośrodki, jakie…

  • sp bojszowy

    Każdy kto kiedykolwiek podróżował ten wie, że turystyka nie jest taka łatwa jaka się wydaje. Przed podróżą trzeba się przygotować. Dla wielu osób ten krok jest zbyt trudny i w tym momencie kończy się ich wielka turystyczna przygoda. Najpierw należy wybrać miejsce do którego chcemy się udać. Jeśli wybraliśmy kraj europejski możemy zacząć poszukiwanie noclegu,…