Gminne gimnazjum w bojszowach

Loty z Gdańska

Off 99
Loty z Gdańska
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Loty z Gdańska

W dzisiejszych czasach, wraz rozwojem technologii, jeśli chodzi o transport, podróże są bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Sprzyjają temu również warunki polityczne, bo bez problemu (i bez wiz) możemy udać się do dowolnego miejsca w Europie. A ci, którym nie szkoda zachodu – mogą latać i po całym świecie. Już od kilkudziesięciu złotych w kilka godzin dotrzemy do wielu miast europejskich – i co roku lotniska w Polsce dbają o to, aby liczba państw, do których polecimy bez przesiadek, zwiększała się.
Jak i gdzie latać z Gdańska? Na to pytanie odpowiem w poniższym artykule.

Loty z Gdańska: jedynym lotniskiem, mieszczącym się w okolicach Trójmiasta, jest lotnisko imienia Lecha Wałęsy w Gdańsku-Rębiechowie. Najwięcej samolotów odlatuje z gdańskiego lotniska do Wielkiej Brytanii, jako iż jest to popularna destynacja Polaków. Jest połączenie z lotniskiem w Londynie, Liverpoolu, Manchesterze, Birmingham, Glasgow, Edinburgh, Leeds, Newcastle, Dublinie czy Belfaście. Z sąsiadujących z Polską krajów, polecieć bezpośrednio możemy do Wilna (a trochę dalej – do Rygi), Kijowa i licznych niemieckich miast. Wybierając się dalej na północ, wybieramy między lotem na Islandię, do Norwegii, Szwecji, Danii oraz Finlandii. Jest też oczywiście połączenie z Francją, Holandią i Brukselą, dla tych, preferujących zachód Europy. A dla fanów ciepłych krajów, warto polecieć do Hiszpanii (Barcelona i sezonowe połączenie z Alicante), Portugalii, Włoch, Grecji bądź na Maltę. Z bardziej egzotycznych destynacji, możemy polecieć do Izraela lub Turcji.

Nowoczesne gdańskie lotnisko dysponuje zatem szeroką ofertą, a nawet jeśli nie oferuje przelotu do wybranego przez nas kraju, połączone jest liniami lotniczymi z lotniskami w Warszawie, Radomiu, Wrocławiu i w Krakowie, dzięki czemu podróż z Polski jest możliwa w różne zakątki świata.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Warto rozważyć Chorwację

    Wybierając miejsce na wakacje wiemy, że często jest to trudne zadanie. Większość ludzi ma tylko ograniczoną ilość czasu na urlop każdego roku, dlatego chcą upewnić się, że wakacje które wybiorą nie będą błędem. Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania niezapomnianych wakacji i chcesz pomieszać przygodę z relaksacją – warto rozważyć Chorwację. Położona jest w południowej części…

  • Noclegi Zakopane

    Dla miłośników ośnieżonych szczytów nawet najkrótszy wypad w góry jest fantastyczną odskocznią od codziennych obowiązków. To nie tylko doskonała forma odpoczynku i tzw. resetu, ale również naładowania akumulatorów na kolejne miesiące wytężonej pracy. Na jednych kojąco działa widok bezkresnego morza za oknem, inni zaś wolą, kiedy przez okna zaglądają do środka wspaniałe szczyty polskich gór….