Bojszowy gimnazjum

Kwatery Miedzyzdroje

Off 128
Kwatery Miedzyzdroje
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Kwatery Miedzyzdroje (3)Wszyscy wiemy, że większość kwater noclegowych należy do dwóch grup: baz całorocznych oraz baz sezonowych. Nieznany nam jest jednak inny podział, równie często stosowany. On natomiast wyróżnia bazy otwarte i bazy zamknięte. A czym one od siebie się różnią?

Z baz noclegowych otwartych sami dość regularnie korzystamy. Należą do nich bowiem wszystkie te ośrodki, jakie nam samym mogą zagwarantować nocleg. Za bazy otwarte uznajemy więc chociażby Kwatery Miedzyzdroje, bo to do nich zgłaszamy się wtedy, gdy potrzebny jest nam nocleg nad morzem. By go zarezerwować, musimy dysponować wyłącznie swoim dowodem osobistym oraz środkami pieniężnymi. Jeśli chodzi o bazy zamknięte, z większości z nich nie będziemy mogli skorzystać. Oferują one bowiem nocleg tylko uprawnionym do niego osobom.

Teoretycznie znajomość takiego podziału baz noclegowych nie jest nam potrzebna do tego, by z nich skorzystać. Mimo wszystko warto posiadać rozległą wiedzę na temat różnych dziedzin, bo i ona może nam się kiedyś przydać.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Kemer ? Turcja

    Kemer to miejscowość położona około 40 kilometrów od Antalyi i jest to bardzo urokliwe miejsce. Śródziemnomorska przyroda i klimat gwarantuje wspaniały wypoczynek a wspaniałe krajobrazy ( Kemer otoczone jest wysokimi pasmami gór Taurus, których zbocza prawie pionowo schodzą w morze) dają niezapomniane wrażenia. Główną atrakcją tej naprawdę niewielkiej miejscowości jest delfinarium, w którym można pokusić…

  • Gimnazjum w bojszowach

    W tym roku, by swiętować Dzień Niepodległości, uczniowie i nauczyciele, jak zwykle, przyczepili do ubrań biało-czerwone wstążki. Jednak nie poprzestali na tym. Uczniowie klas pierwszych przygotowali plakaty pt. „Namaluj Niepodległość”, które ozdobiły ściany szkolnego korytarza. Przedstawiciele klas II i III, którzy interesują się historią, wzięli udział w Wielkim Teście z Historii Polski. Składał się on…