Gimnazjum w bojszowach

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Off 50
Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF (5)Kto z ans nie marzył o dokonaniu rzeczy niemożliwych z racji nastoletniego wieku szkoły średniej? Ponadto jeszcze kilka lat temu nikt nie myślał, że niektóre aktywności będą tak łatwo dostępne w dzisiejszych czasach.

Zrób to teraz
Osobiście zawsze chciałem spróbować skoków na spadochronie i swoje marzenie spełniłem, ale mimo wszystko czegoś brakowało. Dojść można do wniosku, że taki skok wraz z instruktorem owszem, dostarcza mocy wrażeń, ale prawdziwym wyzwaniem jest samodzielny wyskok z samolotu i lot w kierunku ziemi. Teraz jest to możliwe dzięki firmom oferującym kursy i szkolenia spadochronowe AFF.

Co potem?
Po takim kursie uzyskamy niezbędne umiejętności kontroli wysokości i własnej sylwetki w czasie lotu, oraz jak otworzyć swój spadochron. Oczywiste jest to, że taka wiedza będzie nam konieczna do samodzielnego skoku i bezpiecznego lądowania na ziemi.

Coraz więcej osób decyduje się na podobne kursy. Uczucie lotu przez nieograniczoną niczym przestrzeń i skok adrenaliny ciągnąc za linkę otwierającą spadochron jest nieporównywalne do żadnych innych ekstremalnych doświadczeń nam znanych.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Skoki spadochronowe

    Marzyliście kiedy, by dotknąć chmur? By po nich spacerować? By móc zrobić sobie wycieczkę i szukać, czy gdzieś tam są białe, puchate domki, w których ktoś mieszka? Na pewno niejeden człowiek tego pragnął, ale trochę z wykonaniem, bo chmury jednak nie utrzymają naszego ciężaru. Jednakże możemy je podziwiać i to z całkiem bliskiej odległości. Przecież…

  • bojszowy gimnazjum

    Pieniny- przepiękne pasmo górskie położone w łańcuchu Karpat jest dziś coraz częściej odwiedzane przez turystów. Co możemy tam zobaczyć? Przede wszystkim należy wejść na Trzy Korony. Na tym szczycie znajduje się niezwykła platforma widokowa. Warto wspomnieć, że idąc od strony Krościenka dobrze jest wybrać szlak niebieski zamiast żółtego. Przede wszystkim wiedzie on przez Górę Zamkową….