Gimnazjum w bojszowach

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Off 67
Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF (5)Kto z ans nie marzył o dokonaniu rzeczy niemożliwych z racji nastoletniego wieku szkoły średniej? Ponadto jeszcze kilka lat temu nikt nie myślał, że niektóre aktywności będą tak łatwo dostępne w dzisiejszych czasach.

Zrób to teraz
Osobiście zawsze chciałem spróbować skoków na spadochronie i swoje marzenie spełniłem, ale mimo wszystko czegoś brakowało. Dojść można do wniosku, że taki skok wraz z instruktorem owszem, dostarcza mocy wrażeń, ale prawdziwym wyzwaniem jest samodzielny wyskok z samolotu i lot w kierunku ziemi. Teraz jest to możliwe dzięki firmom oferującym kursy i szkolenia spadochronowe AFF.

Co potem?
Po takim kursie uzyskamy niezbędne umiejętności kontroli wysokości i własnej sylwetki w czasie lotu, oraz jak otworzyć swój spadochron. Oczywiste jest to, że taka wiedza będzie nam konieczna do samodzielnego skoku i bezpiecznego lądowania na ziemi.

Coraz więcej osób decyduje się na podobne kursy. Uczucie lotu przez nieograniczoną niczym przestrzeń i skok adrenaliny ciągnąc za linkę otwierającą spadochron jest nieporównywalne do żadnych innych ekstremalnych doświadczeń nam znanych.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Domki letniskowe

    Z pewnością zależy Ci na tym, aby Twoje wakacje były udane. Pamiętaj jednak, że zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie! Dlatego musisz wziąć sprawy w swoje ręce i odpowiednio wszystko zaplanować. O czym musisz bezwzględnie pamiętać? Oczywiście o noclegu i dojeździe. Jeśli masz auto i pieniądze na benzynę – oczywiście masz problem z głowy!…

  • gimnazjum w bojszowach

    Gorce to pasmo górskie leżące w Beskidach Zachodnich. Najwyższy szczyt tego pasma to słynny z wielu pieśni Turbacz. Idąc na niego warto wybrać szlak czerwony idący z Rabki Zdrój- jest on prawdziwym wyzwaniem. Jego przejście zajmuje około 6-7 godzin, jednak jest ono tego warte. Po drodze mijamy dwa szczyty- Maciejową oraz Stare Wierchy ze wspaniałymi…