Gminne gimnazjum w bojszowach

Kemer ? Turcja

Off 125
Kemer ? Turcja
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

urlop (8)Kemer to miejscowość położona około 40 kilometrów od Antalyi i jest to bardzo urokliwe miejsce. Śródziemnomorska przyroda i klimat gwarantuje wspaniały wypoczynek a wspaniałe krajobrazy ( Kemer otoczone jest wysokimi pasmami gór Taurus, których zbocza prawie pionowo schodzą w morze) dają niezapomniane wrażenia.
Główną atrakcją tej naprawdę niewielkiej miejscowości jest delfinarium, w którym można pokusić się na bliskie spotkania z przyjaznymi człowiekowi delfinami. Zwierzęta te zwłaszcza uwielbiają dzieci, z którymi w krótkim czasie nawiązują wspaniały kontakt a zabawy z nimi pozostawią u naszych pociech niezapomniane, niesamowite wspomnienia.
Miasteczko Kemer jest nastawione na turystów: znajdują się tutaj wspaniałe parki z egzotyczną roślinnością, jest tu całe mnóstwo kramów z pamiątkami, gdzie każdy turysta znajdzie cos ciekawego dla siebie targując się odrobinę i są w końcu kawiarnie, gdzie można napić się naprawdę dobrej kawy, do której podana będzie wspaniała chałwa?

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • KARNAWAŁ NA PODHALU

    Co roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbywa się pięciodniowy Góralski Karnawał. Za dnia w mieście rządzą kolędnicy: przemieszczają się malowanymi saniami razem z różnymi przebierańcami i tancerzami, śpiewają i grają na skrzypcach. Króluje radość, śmiech i kolorowe stroje?wieczorami natomiast odbywają się popisy tanecznych par ubranych w piękne ludowe stroje; góralskie zespoły tak żywiołowo grają, że wszystkim…

  • Loty na Majorke

    Odliczasz dni do swojego urlopu? Nic dziwnego, wakacje to przecież wyjątkowy czas, kiedy można nabrać energii na cały pozostały rok. Warto dobrze je planować – tak, aby nie wydać zbyt wielu pieniędzy, lecz jednocześnie świetnie się bawić i nie rozliczać się z przyjemności co do grosza. Coraz więcej Polaków decyduje się na urlop za granicą,…