Gminne gimnazjum w bojszowach

Kemer ? Turcja

Off 136
Kemer ? Turcja
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

urlop (8)Kemer to miejscowość położona około 40 kilometrów od Antalyi i jest to bardzo urokliwe miejsce. Śródziemnomorska przyroda i klimat gwarantuje wspaniały wypoczynek a wspaniałe krajobrazy ( Kemer otoczone jest wysokimi pasmami gór Taurus, których zbocza prawie pionowo schodzą w morze) dają niezapomniane wrażenia.
Główną atrakcją tej naprawdę niewielkiej miejscowości jest delfinarium, w którym można pokusić się na bliskie spotkania z przyjaznymi człowiekowi delfinami. Zwierzęta te zwłaszcza uwielbiają dzieci, z którymi w krótkim czasie nawiązują wspaniały kontakt a zabawy z nimi pozostawią u naszych pociech niezapomniane, niesamowite wspomnienia.
Miasteczko Kemer jest nastawione na turystów: znajdują się tutaj wspaniałe parki z egzotyczną roślinnością, jest tu całe mnóstwo kramów z pamiątkami, gdzie każdy turysta znajdzie cos ciekawego dla siebie targując się odrobinę i są w końcu kawiarnie, gdzie można napić się naprawdę dobrej kawy, do której podana będzie wspaniała chałwa?

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Kompostownia ziemia polska

    W naszym kraju istnieje wiele firm produkujących nawozy powszechnie wykorzystywane w rolnictwie. Cieszące się jeszcze do niedawna największą popularnością nawozy sztuczne czyli chemiczne, są coraz częściej zastępowane przez naturalne nawozy organiczne. Są one zdecydowanie lepsze, bezpieczniejsze dla zdrowia i oczywiście ekologiczne. Jednym z najbardziej renomowanych ich producentów jest kompostownia ziemia polska, która produkuje cenione i…

  • gimnazjum bojszowy

    Rabka Zdrój nazywana jest dzisiaj „Miastem Dzieci Świata”- tytuł ten został nadany miastu w 1996 roku przez Kapitułę Orderu Uśmiechu. Wtedy też w tym mieście utworzono Muzeum Orderu Uśmiechu. Słowem- miasto to jest idealne dla dzieci. Przede wszystkim charakteryzuje je specyficzny mikroklimat- już w okresie międzywojennym dzieci były wysyłane do Rabki, aby tam wyleczyć się…