Gminne gimnazjum w bojszowach

Kemer ? Turcja

Off 120
Kemer ? Turcja
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

urlop (8)Kemer to miejscowość położona około 40 kilometrów od Antalyi i jest to bardzo urokliwe miejsce. Śródziemnomorska przyroda i klimat gwarantuje wspaniały wypoczynek a wspaniałe krajobrazy ( Kemer otoczone jest wysokimi pasmami gór Taurus, których zbocza prawie pionowo schodzą w morze) dają niezapomniane wrażenia.
Główną atrakcją tej naprawdę niewielkiej miejscowości jest delfinarium, w którym można pokusić się na bliskie spotkania z przyjaznymi człowiekowi delfinami. Zwierzęta te zwłaszcza uwielbiają dzieci, z którymi w krótkim czasie nawiązują wspaniały kontakt a zabawy z nimi pozostawią u naszych pociech niezapomniane, niesamowite wspomnienia.
Miasteczko Kemer jest nastawione na turystów: znajdują się tutaj wspaniałe parki z egzotyczną roślinnością, jest tu całe mnóstwo kramów z pamiątkami, gdzie każdy turysta znajdzie cos ciekawego dla siebie targując się odrobinę i są w końcu kawiarnie, gdzie można napić się naprawdę dobrej kawy, do której podana będzie wspaniała chałwa?

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem

    Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem to równocześnie skuteczna terapia wodą, słońcem i otaczającą nas zewsząd zielenią. Bory Tucholskie zyskały na popularności w ostatnich latach chociaż dla osób mieszkających w okolicy od zawsze były pięknym i wartym odwiedzenia miejscem, powszechnie znanym lokalsom, a docenionym przez resztę Polski nieco później. Kaszuby to część Polski do której zwykle…

  • Restauracja stare miasto Lublin

    Kiedy skorzystasz z pomocy sieci i wpiszesz w wyszukiwarkę internetową tak kluczową frazę jak nazwa lokalu gastronomicznego oraz miejscowość na terenie której chciałbyś z niego skorzystać, na przykład restauracja Stare Miasto Lublin, zyskasz możliwość wglądu w oficjalne strony www szeregu obiektów świadczących usługi żywieniowe. Na tej podstawie możesz sprawdzić, jakie są konkretne zalety i minusy…