Bojszowy gimnazjum

Gimbojszowy

Off 65
Gimbojszowy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W środę 13.01.2016 r. odbędzie się wywiadówka ogólnoszkolna.
Szczegóły dotyczące godziny rozpoczęcia wywiadówki oraz wykaz sal, dostępne są w pliku PDF.
Sukcesy naszych wokalistek
Koniec ubiegłego roku okazał się dla śpiewających dziewczyn bardzo udany.
Julia Parszewska z IIIB zajęła I miejsce w Rejonowym Konkursie „Muzyczne Tete a Tete z angielskim” organizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach. Podczas zmagań jury oceniało poprawność językowa, wymowę oraz wyraz artystyczny i walory głosowe uczestników. I, jak widać – najbardziej doceniło Julię.
Daria Ladrowska z IIID zdobyła II lokatę w VII Przeglądzie Twórczości Chrześcijańskiej, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach. Wykonała utwór „Nim nastanie znów świt”. Z kolei zaśpiewana przez nią piosenka autorstwa Piotra Rubika „Psalm mojżeszowy” dała jej III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej „Poetycka herbaciarnia” w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu.
Gratulujemy wokalistkom i życzymy wielu wspaniałych sukcesów w nowym roku.
Kolejny poetycki sukces Darii
2016-01-08
W piątek 11 grudnia br. w DK Jutrzenka w Bieruniu odbył się VI Powiatowy Przegląd „Talenty na scenę”. Naszą szkołę reprezentował Nataniel Drzewosz z klasy IIC, który zaśpiewał piosenkę „Nieznajomy” Dawida Podsiadły. Podczas imprezy ogłoszono również wyniki Powiatowego Konkursu Literackiego pod hasłem „Przyszłość zaczyna się dziś…”. Nagrodę w kategorii poezja otrzymała Daria Socha z IIA, której jury przyznało III miejsce. Oto nagodzony wiersz:

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Turystyka górska

    Wakacje to czas, w którym warto należycie odpocząć, naładować baterie pozytywną energią tak, by po powrocie z urlopu być w pełni gotowym do dalszej owocnej pracy. Jedni wybierają słodkie i leniwe odpoczywanie w promieniach słońca na plażach. Inni preferują bardziej aktywny sposób wypoczynku. Jedną z najpiękniejszych form aktywnego odpoczynku jest turystyka górska. Łączy ona w…

  • Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem

    Żywot osiedlowych dzieci jest wypełniony większymi i mniejszymi radościami. Ale największe emocje zawsze pojawiają się wtedy, kiedy trzeba bronić swojego terytorium. Otóż dnia piątego, szóstego miesiąca, dwa zwaśnione obozy stanęły na przeciwko siebie na osiedlowym boisku do gry w piłkę. Każdy obóz miał swoje pałki, kamienie i proce. W składach dominowali chłopcy, ale były na…