Bojszowy gimnazjum

Gimbojszowy

Off 37
Gimbojszowy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W środę 13.01.2016 r. odbędzie się wywiadówka ogólnoszkolna.
Szczegóły dotyczące godziny rozpoczęcia wywiadówki oraz wykaz sal, dostępne są w pliku PDF.
Sukcesy naszych wokalistek
Koniec ubiegłego roku okazał się dla śpiewających dziewczyn bardzo udany.
Julia Parszewska z IIIB zajęła I miejsce w Rejonowym Konkursie „Muzyczne Tete a Tete z angielskim” organizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach. Podczas zmagań jury oceniało poprawność językowa, wymowę oraz wyraz artystyczny i walory głosowe uczestników. I, jak widać – najbardziej doceniło Julię.
Daria Ladrowska z IIID zdobyła II lokatę w VII Przeglądzie Twórczości Chrześcijańskiej, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach. Wykonała utwór „Nim nastanie znów świt”. Z kolei zaśpiewana przez nią piosenka autorstwa Piotra Rubika „Psalm mojżeszowy” dała jej III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej „Poetycka herbaciarnia” w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu.
Gratulujemy wokalistkom i życzymy wielu wspaniałych sukcesów w nowym roku.
Kolejny poetycki sukces Darii
2016-01-08
W piątek 11 grudnia br. w DK Jutrzenka w Bieruniu odbył się VI Powiatowy Przegląd „Talenty na scenę”. Naszą szkołę reprezentował Nataniel Drzewosz z klasy IIC, który zaśpiewał piosenkę „Nieznajomy” Dawida Podsiadły. Podczas imprezy ogłoszono również wyniki Powiatowego Konkursu Literackiego pod hasłem „Przyszłość zaczyna się dziś…”. Nagrodę w kategorii poezja otrzymała Daria Socha z IIA, której jury przyznało III miejsce. Oto nagodzony wiersz:

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Turystyka górska

    Wakacje to czas, w którym warto należycie odpocząć, naładować baterie pozytywną energią tak, by po powrocie z urlopu być w pełni gotowym do dalszej owocnej pracy. Jedni wybierają słodkie i leniwe odpoczywanie w promieniach słońca na plażach. Inni preferują bardziej aktywny sposób wypoczynku. Jedną z najpiękniejszych form aktywnego odpoczynku jest turystyka górska. Łączy ona w…

  • Wycieczki szkolne – Ostrów Wielkopolski

    Nauka przez podróżowanie. Wycieczki szkolne są nieodłączną częścią nauki jako takiej. Pełnią one kilka funkcji. Dzieci, generalnie rzecz biorąc, niechętnie chodzą do szkoły, gdyż kojarzy się im z obowiązkami, nakazami i zakazami. Funkcja poznawcza wycieczek szkolnych polega na tym, że uczniowie są zabierani w ciekawe miejsca, nierzadko o ważnym dla naszego kraju miejscu w historii,…