Bojszowy gimnazjum

Gimbojszowy

Off 51
Gimbojszowy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W środę 13.01.2016 r. odbędzie się wywiadówka ogólnoszkolna.
Szczegóły dotyczące godziny rozpoczęcia wywiadówki oraz wykaz sal, dostępne są w pliku PDF.
Sukcesy naszych wokalistek
Koniec ubiegłego roku okazał się dla śpiewających dziewczyn bardzo udany.
Julia Parszewska z IIIB zajęła I miejsce w Rejonowym Konkursie „Muzyczne Tete a Tete z angielskim” organizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach. Podczas zmagań jury oceniało poprawność językowa, wymowę oraz wyraz artystyczny i walory głosowe uczestników. I, jak widać – najbardziej doceniło Julię.
Daria Ladrowska z IIID zdobyła II lokatę w VII Przeglądzie Twórczości Chrześcijańskiej, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach. Wykonała utwór „Nim nastanie znów świt”. Z kolei zaśpiewana przez nią piosenka autorstwa Piotra Rubika „Psalm mojżeszowy” dała jej III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej „Poetycka herbaciarnia” w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu.
Gratulujemy wokalistkom i życzymy wielu wspaniałych sukcesów w nowym roku.
Kolejny poetycki sukces Darii
2016-01-08
W piątek 11 grudnia br. w DK Jutrzenka w Bieruniu odbył się VI Powiatowy Przegląd „Talenty na scenę”. Naszą szkołę reprezentował Nataniel Drzewosz z klasy IIC, który zaśpiewał piosenkę „Nieznajomy” Dawida Podsiadły. Podczas imprezy ogłoszono również wyniki Powiatowego Konkursu Literackiego pod hasłem „Przyszłość zaczyna się dziś…”. Nagrodę w kategorii poezja otrzymała Daria Socha z IIA, której jury przyznało III miejsce. Oto nagodzony wiersz:

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Hotel Toruń

    Hotel to niezbędne miejsce podczas każdej podróży. Bywa też, że wcale nie podróżujemy, a musimy przenocować w hotelu. Oczywiście w nagłych sytuacjach najlepiej mieć namiary na jakiś dobry, niedrogi hotel. Natomiast jeżeli planujemy wyjazd z wyprzedzeniem warto już wcześniej zarezerwować nocleg. W ten sposób będziemy mieć większy wybór oraz niższe ceny. Hotel jest miejscem wypoczynku…

  • Szkoła paralotniowa

    Marzeniem wielu ludzi jest zdobycie umiejętności obsługiwania paralotni i poruszania się na niej w powietrzu. Jest to ciekawa wizja, jednak należy pamiętać, że taka forma spędzania wolnego czasu wymaga często wieloletniego przeszkolenia. Nikt bowiem nie zaprzeczy, że jest to zajęcie ekstremalne, które nie jest dla wszystkich. Przede wszystkim należy być osobą odpowiedzialną, która ma na…