Gim bojszowy

Gim bojszowy

Off 13
Gim bojszowy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Od 30 listopada do 7 grudnia w naszej szkole trwał tydzień kariery. Zadaniem uczniów klas II było przygotowanie (wraz z wychowawcami) plakatów o zawodach, przygotowanych wcześniej przez doradcę zawodowego (stolarza, fryzjera, technika ogrodnika, murarza-tynkarza i wiele innych). Na każdej długiej przerwie uczniowie mogli oglądać filmy zawodoznawcze z wybranych dziedzin, a w Internetowym Centrum Multimedialnym zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych. Akcja została pozytywnie odebrana przez młodzież. W lutym odbędą się jeszcze warsztaty zawodoznawcze.

Sesja fotograficzna w Muzeum Pszczyńskim

28 listopada koło fotograficzne pod opieką pani Justyny Koprowskiej miało możliwość uczestniczenia w sesji zdjęciowej w Muzeum Pszczyńskim. Młodzież miała okazję wykonać zdjęcia wnętrz pałacu i eksponatów, jakie się w nim znajdują. Większość podczas sesji stosowała tryb manualny. Aby uzyskać odpowiednie efekty, wykorzystali statywy i długi czas naświetlania, ponieważ nie mieli możliwości włączenia lampy błyskowej. Uczniowie starali się stosować różne opcje lustrzanki, z którymi zostali zapoznani na wcześniejszych zajęciach. Wrażenia były niesamowite – uczniowie mogli poczuć się, jak prawdziwi profesjonaliści. Nasze zdjęcia będzie można zobaczyć niebawem na wystawie. A oto kilka z nich.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Noclegi Zakopane

    Dla miłośników ośnieżonych szczytów nawet najkrótszy wypad w góry jest fantastyczną odskocznią od codziennych obowiązków. To nie tylko doskonała forma odpoczynku i tzw. resetu, ale również naładowania akumulatorów na kolejne miesiące wytężonej pracy. Na jednych kojąco działa widok bezkresnego morza za oknem, inni zaś wolą, kiedy przez okna zaglądają do środka wspaniałe szczyty polskich gór….

  • bojszowy gimnazjum

    Pieniny- przepiękne pasmo górskie położone w łańcuchu Karpat jest dziś coraz częściej odwiedzane przez turystów. Co możemy tam zobaczyć? Przede wszystkim należy wejść na Trzy Korony. Na tym szczycie znajduje się niezwykła platforma widokowa. Warto wspomnieć, że idąc od strony Krościenka dobrze jest wybrać szlak niebieski zamiast żółtego. Przede wszystkim wiedzie on przez Górę Zamkową….