Gminne gimnazjum w bojszowach

Czy warto odwiedzić Kraków?

Off 13
Czy warto odwiedzić Kraków?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nie zapominajmy, że także w Polsce mnóstwo jest zakątków, które warto poznać. Takimi zakątkami są Krakowskie zabytki, które choć znane dalej nie są doceniane.
Coraz więcej Polaków wyjeżdża za granicę nie tylko aby się dorobić ale także by zwiedzić nowe strony świata.
Generalnie wszyscy ludzie o mieście Kraków często słyszeli, ale na codzień o Krakowie zapominają.
Cechą odznaczającą Kraków są Krakowskie Kopce. Zwyczaj budowania kopców przetrwała tu aż do 20-tego wieku. Na terenie Krakowa znajdują się cztery kopce. Najbardziej znane to Kopiec Kościuszki oraz Kopiec Pisłsudskiego.

Krakowskie zabytki to dla większości tylko Rynek Główny, Pomnik Adama Mickiewicza, Smok Wawelski czy Kopiec Piłsudskiego a przecież miejsc wartych zobaczenia jest znacznie więcej.
Gród Kraka to nie tylko zabytkowe budowle, ale również restauracje, herbaciarnie, hotele i wystawy. Miasto Kraków ma swój niezapomniany charakter, dzięki któremu, że odwiedzający chcą tu przyjechać znowu.
Kraków to bardzo często wybierane miejsce gdzie udajemy się na duże zakupy. Praktycznie co roku powstają nowe centra handlowe, które bardzo chętnie odwiedzane są przez kupujących. Zdarza się, że część osób przyjeżdżających zwiedzać Kraków poprzestaje tylko na zakupach.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Czarter jachtów morskich Bałtyk

    Urlop nad morzem wydaje się bardzo kuszącą ofertą spędzenia wakacji. Pojawia się jednak pytanie co będziemy tam robić. Kobiety z pewnością zechcą korzystać z uroków słońca i będą się opalać. Leżenie godzinami na plaży i kąpiele słoneczne to ulubiony sposób spędzania czasu dla większości kobiet. Tylko nieliczne unikają słońca i wybierają miejsca zaciemnione. A mężczyźni?…

  • Loty z Gdańska

    Loty z Gdańska W dzisiejszych czasach, wraz rozwojem technologii, jeśli chodzi o transport, podróże są bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Sprzyjają temu również warunki polityczne, bo bez problemu (i bez wiz) możemy udać się do dowolnego miejsca w Europie. A ci, którym nie szkoda zachodu – mogą latać i po całym świecie. Już od kilkudziesięciu…