Bojszowy gimnazjum

BIAŁOWIEŻA

Off 148
BIAŁOWIEŻA
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

podroze (10)Gdy pada nazwa Zielone Płuca Polski chyba nikt nie ma wątpliwości, że chodzi o Puszczę Białowieską. To miejsce idealne na odpoczynek z dala od wielkich miast, cywilizacji?szybko nabiera się tu sił obcując, na co dzień z czystą przyrodą, chodząc na długie spacery, podczas których można spotkać wspaniałego żubra ( jest ich w puszczy około 750 sztuk z tego około 450 po polskiej stronie granicy), a jeśli mamy ochotę na pewne spotkanie z tym pięknym zwierzęciem trzeba udać się do Rezerwatu Pokazowego Żubrów. Można także zrobić sobie wycieczkę szlakiem dębów królewskich, podczas której można obejrzeć najstarsze pomniki przyrody liczące sobie nawet ponad pięćset lat i mające imiona polskich i litewskich władców. A gdy turysta zatrzyma się w Best Western Hotel Żubrówka może na dodatek zafundować sobie pakiet zabiegów pielęgnująco- odmładzających w hotelowym SPA, gdzie dużą furorę robią kapsuły wodne i łóżka masujące, które redukują cellulit, odmładzają ciało?są dostępne także tropikalne deszcze i arktyczne natryski, jacuzzi i sauna?

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Ankieta

Czy w Gdańsku można znaleźćtanie noclegi oraz ciekawe atrakcje turystyczne?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Turystyka:

  • Hotele nad morzem

    Maluchy uwielbiają bawić się i pluskać w wodzie. To jeden z głównych powodów, dla którego tak chętnie wyjeżdżają nad morze. Niestety, w związku z dość kapryśną pogodą, nie zawsze mogą się tym cieszyć w pełni. Jest jednak sposób i na to ? wystarczy wybrać jeden z nadmorskich hoteli, które oferują baseny dostosowane do potrzeb dzieci….

  • Cypr

    Afrodyta, bogini miłości według mitologii, wyłoniła się z morza przy skałach Petra tou Romiou, a każdy, kto zażyje tutaj kąpieli będzie tak piękny jak Afrodyta. Takich magicznych miejsc na Cyprze jest więcej. Cudowny klimat, fascynujące zabytki i wspaniała przyroda to wielkie atuty tej wyspy, dzięki którym odpoczynek tutaj jest wspaniały niezależnie od pory roku i…